
Copii din clasele a II-a A, a III-a C și a VII-a A de la Școala Gimnazială Liviu Rebreanu, însoțiți de părinții lor și de profesorii Viorica Durugy, Gabriel Codrut Morariu și Sebastian Pui au adus un plus de Curățenie în zona Parcului Furnica, a străzii Parângului, a Aleii Sănătății, a străzii Șurianu și a zonelor din preajma școlii lor.
Continuatori ai implicării echipelor din anii precedenți, încărcați cu energia prezentului, ne îndreptăm speranța spre un viitor al unei Românii Ecologice.
Mulțumiri, tuturor, pentru implicare !
